8 жовтня – Міжнародний день зору


Жовтень 8 / 2020

Щорічно у другий четвер жовтня світ відзначає Міжнародний день зору. В цьому році він припадає на 8 жовтня.

Цей день – привід замислитись над своїм здоров`ям. Адже здатність бачити – безцінний дар, завдяки якому ми орієнтуємось у просторі, бачимо красу всесвіту та один одного, захоплюємось природою, читаємо книги, дивимось фільми, пишемо та створюємо шедеври живопису. Вченими доведено, що завдяки зору людина отримує близько 90% інформації про навколишній світ, необхідної як для повноцінного існування, так і для естетичного сприйняття світу, реалізації прагнень та творчого самовираження у мистецтві.

У Відділенні дитячої офтальмології та мікрохірургії ока нашої лікарні надається високоспеціалізована медична допомога дітям з усієї України з захворюваннями очей. Наші спеціалісти – професіонали найвищого рівня, майстри своєї справи, з найсучаснішими знаннями та досвідом. В своїй щоденній наполегливій роботі використовують провідні методи діагностики та технології, консультують спеціалізовані медичні заклади, що опікуються питаннями лікування захворювань очей у дітей.

Наші спеціалісти рекомендують щорічно проходити обстеження зору, вимірювати рівень внутрішньоочного тиску та проводити огляд. Адже багато очних захворювань можна заздалегідь попередити, якщо вчасно діагностувати – вони піддаються лікуванню. Тому своєчасна діагностика, лікування та якісна профілактика – необхідна умова поліпшення стану зору.

Слідкуйте за здоров’ям Ваших дітей та рідних, завжди своєчасно звертайтеся до провідних фахівців-офтальмологів і тоді сприйняття світу збереже свої фарби, а світанок нового дня можна буде побачити, а не тільки відчути.