Наймасштабніша конференція України щодо лікування онкологічних захворювань


Лютий 17 / 2022

18-19 лютого відбудеться II НАУКОВИЙ КОНГРЕС УКАДОГ. Слоган цьогорічного заходу — «Погляд у майбутнє». Охматдит разом з УкАДОГ (ГО «Українська асоціація дитячої онкології, гематології»), Національним інститутом раку, Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром, Onco Hub (ГО «Українська спілка клінічних онкологів») став організатором події.

Захід проводитиметься у змішаному форматі: онлайн+офлайн. Долучитись може кожен бажаючий.Під час 8 сесій конференції провідні фахівці обговорюватимуть теми, пов’язані з розвитком дитячої онкології та гематології в Україні:

  • Розвиток дитячої онкології/гематології в Україні
  • Лейкемії — Лімфоми
  • Радіотерапія та променева діагностика
  • Незлоякісна гематологія та супровідна терапія
  • Супортивна терапія та інфекційний контроль
  • Солідні пухлини та нейроонкологія
  • Лабораторна діагностика

Високодозова ХТ та трансплантація кісткового мозкуНаціональна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України вже багато років є опорним пунктом у боротьбі з дитячим раком. Зараз у найбільшій дитячій лікарні України працює 5 профільних відділень з 88 гематологічними ліжками та 20 онкологічними. Ми успішно застосовуємо мультидисциплінарний підхід для лікування пацієнтів з онкологією та проводимо консиліуми, під час яких розробляємо індивідуальну стратегію лікування, яка збільшує шанси пацієнта на одужання.

З 2021 року Охматдит бере участь у пілотному проєкті МОЗ з трансплантації органів та тканин. За минулий рік ми зробили 53 трансплантацій кісткового мозку. З такими темпами в нашої лікарні є всі шанси стати center of excellence, як це вдалося лікарні SickKids з Торонто. Саме фахівці цього закладу з 2019 року допомагають нам вирішувати складні онкологічні випадки. Ми вважаємо: 35-40% онкохворих дітей України може бути проліковано в НДСЛ «Охматдит». І це реальна мета, яку ми ставимо перед собою.

Готуємося побачити наших колег завтра на конференції. Разом ми створюємо погляд у майбутнє, в якому нема місця хворобам.

Трансляція першого дня події.

Трансляція другого дня конгресу.