Охматдит офіційно можна вважати місцем здійснення дитячих мрій!


Травень 14 / 2021

Ви ж пам’ятаєте Богданчика, якому зробили першу посмертну неродинну трансплантацію нирки? Богдан розповів нам, що мріє стати поліцейським. І саме поліцейські активно брали участь в диві для Богданчика. Лікарів зі спецборту Нацгвардії з ниркою для хлопчика супроводжувала патрульна поліція Запоріжжя та Києва.

Патрульна поліція УкраїниСьогодні Богдан вперше після пересадки 24 квітня вийшов на вулицю разом з дитячим хірургом Oleg Godik. А там на нього чекав поліцейський. Він привітав малого, подарував йому справжній жетон та фуражку. А ще — міні-модель поліцейської автівки.

Покатати Богдана на справжній патрульній машині пообіцяли на виписці, яка має статися вже в наступний вівторок.

Привітати Богданчика сьогодні прийшли, окрім патрульного, ще й інші важливі гості, котрі вболівали та допомагали, щоб транплантація відбулася. Це директор Український центр трансплант-координації Дмитро Коваль, а також заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації Оксана Дмитрієва. Завітала й журналістка Вікна-новини Ірина Заславець, яка висвітлювала весь шлях трансплантації нирки Богданчику.

За організацію сюрприза для нашого пацієнта дякуємо Заступнику Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. МВС України Дитяча радість — найкращий результат нашої роботи.