Операційне відділення


Операційний блок – це святая святих лікарні. Адже саме у нашому відділенні відбувається основна, нехай і не видима для пацієнта, битва за його життя і здоров’я!

Основним завданням операційного відділення є виконання екстрених і планових операцій хірургічного, гінекологічного, ортопедичного, нейрохірургічного, урологічного профілю в цілодобовому режимі!

Робота операційного відділення організована так, що в п’яти планових операційних працюють окремо бригади для проведення планових оперативних втручань і окремо сформовані бригади операційних сестер для надання ургентної допомоги, які чергують позмінно цілодобово.

Операційні в нашому відділенні оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити операції різного рівня складності.

Операційне відділення оснащене лапароскопічними стійками OLIMPUS , що дозволяють не тільки здійснювати мініінвазивні (мало травматичні ) операції пацієнтам з плановими оперативними втручаннями в сфері хірургії, а й виконувати ургентну діагностику, та проводити невідкладні операції.

В нашій лікарні операційне відділення функціонує як самостійне відділення із своїм стандартним кадровим штатом працівників (лікарів, медичних сестер і молодшого персоналу) підібраними за особливими критеріями, адже кожного дня ми рятуємо життя багатьом дітям!