Овіта, Наука, Практика!


Лютий 1 / 2021

В нашій лікарні відбулась нарада з науковою спільнотою. Були присутні ректори і керівники кафедр, для яких НДСЛ «Охматдит» є клінічною базою – це і кафедри НМАПО імені П.Л.Шупика, і кафедри НМУ імені О.О.Богомольця, науково-дослідні інститути, а також директори медичних училищ – всі, хто працює разом із лікарями для поєднання науково-дослідницької діяльності з клінічною.

Кожен з професорів, що були на нараді, мали змогу висказатись та внести пропозиції щодо подальшого розвитку та посилення синергії клініки, науки та практики медицини на базі Охматдиту.

Всі кафедри, що працюють на нашій клінічній базі, повністю інтегровані в діяльність лікарні та постійно спілкуються між собою, обмінюючись досвідом та науковими надбаннями, збільшуючи дослідницьку базу та сукупний науковий потенціал лікарні. Наші плани спрямовані на подальшу спільну роботу. Наші надбання треба вдосконалювати, а наукові розробки реалізувати.

Ми плануємо розвиток нашої медичної установи від лікарні до науково-практичного центру на базі Охматдиту. Для цього ми створили Наукову Раду на чолі з Володимиром Жовніром. Наші молоді фахівці матимуть найкращу науково-дослідницьку базу, зможуть захистити дисертації та отримати науковий ступінь – вирости як науковці, не покидаючи стін лікарні!

Ми змінюємо підходи до медичного навчання і наближаємо студентів до клінічної медицини.

Ми започатковуємо «Професорський день». В цей день у кожного, хто бажає повчитись або поглибити знання, буде можливість послухати відкриті цікаві лекції за різноманітною тематикою та набратись досвіду від наших професорів медицини.

Ми продовжуємо впроваджувати сучасні інформаційні технології в медицині. Нам необхідний молодший медичний та технічний потенціал, тому запрошуємо медичні коледжі до співпраці.

Поле для подальшої співпраці величезне. Завдяки потужному об’єднанню медичної та наукової складової наша лікарня виходить на новий рівень надання медичних послуг, не тільки в Україні, а й у світі.

Дякуємо всім присутнім та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!