Показання для направлення на стаціонарне лікування
Направлення пацієнтів до стаціонарних відділень НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України здійснюється у плановому та екстреному порядку.

НАПРАВЛЕННЯ пацієнта до НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України у плановому порядку здійснюється за направленням лікуючого лікаря закладу охорони здоров’я (ЗОЗ) за місцем проживання або лікаря КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, передбачає попереднє узгодження дати і часу госпіталізації (обстеження, консультації ) з завідувачем відділення, до якого планується госпіталізувати дитину.

Щодо переводу хворих з інших лікарняних закладів:

Перевід  має бути попередньо узгодженим з заступником головного лікаря з медичної частини НДСЛ «Охматдит»МОЗ України (для забезпечення можливості госпіталізації, гарантії наявності місця у відділенні).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
для планової госпіталізації до відділень хірургічного профілю 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
для планової госпіталізації до відділень соматичного профілю
 

НАПРАВЛЕННЯ пацієнта в екстреному порядку до стаціонарних відділень НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України здійснюється без попереднього погодження дати і часу госпіталізації (консультації).

Направлення пацієнтів до НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України в екстреному порядку забезпечують медичні працівники служби швидкої медичної допомоги та лікарі ЗОЗ всіх рівнів надання медичної допомоги за необхідності в терміновому використанні сучасних високотехнологічних методів діагностики та лікування.

Транспортування пацієнта до НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України для госпіталізації (консультації) в екстреному порядку здійснюється службою швидкої медичної допомоги чи санітарним транспортом ЗОЗ, який направляє пацієнта на лікування.


Показання до направлення:
дітей на стаціонарне лікування


Загальні протипоказання
для направлення дітей на стаціонарне лікування:

  • Гострі інфекційні  захворювання, які потребують карантинних заходів.
  • Множинні вади розвитку не сумісні з життям.
  • Некурабельні стани.
  • Діти з вродженими вадами серця, що потребують негайної допомоги в спеціалізованій установі, включаючи гострі порушення ритму серця.
  • Хворі, що потребують виключно психіатричної допомоги.
  • Наркоманія, токсикоманія, окрім гострих отруєнь
  • Паліативні стани, окрім випадків, які потребують високоспеціалізованої допомоги.
  • Опікова хвороба.