Поранених дітей та дорослих привозять в Охматдит!


Лютий 27 / 2022

5 поранених за минулу ніч врятували медики лікарні. Ще одного загиблого хлопчика привезла швидка. Дитина загинула під час обстрілу.

Найбільша дитяча лікарня України продовжує працювати попри обстріли та авіаудари російської армії. Кого можливо — евакуювали в безпечне укриття з батьками, де є їжа та вода. Лікарі чергують біля тих діток, яких неможливо зняти з апаратів життєзабезпечення.Лише за ніч з 26 на 27 лютого привезли 5 поранених. З них троє дорослих. Також швидка забрала до нас загиблого 6-річного хлопчика. Він був у машині, яку розстріляли.

Наша команда, персонал та медики, не покидають Охматдит ані на мить. Спеціалісти єдиним фронтом воюють за кожне життя, проводять ургентні операції хворим та рятують всіх постраждалих, також проводяться інші маніпуляції.Ми знаємо, за що стоїмо. Тут наш дім, наша земля, наші люди та наші діти. Бойовий дух останніх вражає навіть нас: ця малеча, що бореться з онкологічними, орфанними та іншими захворюваннями навіть в укритті співає пісень, щоб заспокоїти себе та рідних

Те, що коїться зараз у Києві та по всій Україні — це злочин проти людяності. Та як би нас не лякали, професіоналізм та відданість Батьківщині — понад усе. Тому ми на місцях, працюємо, рятуємо життя і віримо в ЗСУ.

Окремо хочемо подякувати благодійникам, волонтерам, фондам, громадським організаціям, територіальній обороні та всім, хто допомагає зараз Охматдиту!Якщо ви маєте можливість підтримати медиків на передовій зараз, реквізити є нижче.

Все буде Україна!