Постійна підтримка та турбота про дітей: вихователі Охматдиту як невід‘ємна частина команди лікарні


Січень 17 / 2024

Допомога дітям в НДСЛ «Охматдит» залежить від роботи значної команди висококваліфікованих спеціалістів: адміністрації, лікарів, медсестер, психологів, вихователів, волонтерів та інших фахівців. Адже лікування – це комплексний процес, а лікарня – великий механізм. Тому поступово ми будемо знайомити вас з різними структурами Охматдиту, завдяки яким наш заклад успішно функціонує та розвивається.

Ви десь чули, щоб у лікарнях були вихователі? А в нас вони є! Вихователі відіграють важливу роль у підтримці пацієнтів та створюють для них атмосферу тепла й любові.

Валентина Луценко, Христина Сагірова, Оксана Олексюк та Наталія Кравченко – виховательки Охматдиту, які опікуються пацієнтами різних відділень медзакладу. Їхня робота спрямована не тільки на фізичне відновлення, а й на психосоціальну підтримку хлопчиків та дівчаток. Вони спілкуються з дітками, розуміють їхні переживання, проходять разом з ними через страхи та допомагають зберегти позитив і віру у краще.

Окрім цього, виховательки організовують різноманітні заходи для пацієнтів: розважальні концерти, ігри, свята, кінопокази, конкурси, майстер-класи з виготовлення іграшок тощо. Також вони допомагають у проведенні занять з деяких шкільних предметів. Це все необхідно, аби дітлахи почувалися краще, а дні в лікарні були насиченими та менш стресовими. Дякуємо нашим чудовим вихователькам, які знаходяться поряд з дітками протягом всього лікування, підтримують їх у складних моментах та створюють справжні дива для них!