Презентація впровадженої системи виклику медсестри «Кнопка»


Листопад 16 / 2019

13 листопада 2019 року відбулася презентація впровадженої системи виклику медсестри «Кнопка» у відділенні ортопедії та травматології.

Тепер медсестри в будь-якому приміщенні отримують на свої телефони інформацію хто їх викликає, а пацієнти можуть бути впевнені, що медсестра скоро буде у них.

Керівництво відділення отримує зведену інформацію про кількість викликів і швидкість реагування на них медсестер, це дозволяє оцінити і якість роботи, і завантаження нашого персоналу.

Завдяки ініціативі дитячої бізнес-школи Mini Boss Kyiv 1 і спонсорів, які її підтримали, проект не тільки був реалізований, але й отримав продовження.

Учні школи разом з директором Маріанною Луців вигадали персонаж «Клік», який розповідає дітям в ігровій формі, як користуватися новими кнопками виклику. Діти придумали інструкцію й ідею привітального конверта – кожній дитині, яка потрапляє в лікарню вручається конверт з інструкцією і веселими наклейками з «Кліком», які можна наклеїти на свою персональну кнопку виклику медсестри.

Команда дітей MiniBoss Київ 1 Бізнес-школа в квітні цього року зібрали більше 60 тисяч гривень на форумі Дитячих стартапів, що дозволило надрукувати вітальні конверти, інформаційні постери і закупити перші системи виклику медсестри «Кнопка» для відділень Хірургічного корпусу Охматдит.

Поки проект знаходився в розробці до нього постійно підключалися волонтери та організації. Відомий ілюстратор Сергій Майдуков втілив в життя ідею «Кліку» і допоміг зробити різноманітний веселий стікерпак. Завдяки Іллі Дядику про проект дізналися мовні школи при посольствах Німеччини, Англії, Франції – і вклали в привітальні конверти свої сертифікати і флаєри на онлайн-уроки і додатки в ігровій формі. Таким чином, конверти не тільки з розважальними наклейками, але й можливістю провести час в лікарні з користю.
Висловлюємо велику подяку компаніям, які зібрали гроші на реалізацію цього проекту в нашій лікарні і активним учасникам проекту:

1. Mini Boss Kyiv 1
2. Infopulse Ukraine
3. Leogaming
4. TОВ «EkoPal»
5. ТОВ «Газис»
6. Goethe Institut
7. British Council
8. Institut Francais
9. Сергій Майдуков
10. Ілля Дядик
11. Андрії та Татяна Щербаки
12. ТОВ “EQUIPA”

У відео до цього посту коротко розповідається як працює система і відгуки наших медсестер 🙂

Ми запрошуємо всіх приєднатися до подальшого збору коштів на встановлення цієї системи в інших наших відділеннях!