Приймальне відділення хірургії


Клінічний підрозділ лікарні, що надає цілодобову невідкладну хірургічну допомогу та проводить планову госпіталізацію хворих у такі хірургічні відділення лікарні:

 • Відділення торако-абдомінальної хірургії
 • Відділення ургентної хірургії
 • Відділення гнійної хірургії
 • Відділення хірургії новонароджених

Відділення, що ведуть прийом самостійно:

 • Лор
 • Дитяча гінекологія,
 • Ортопедія та травматологія,
 • Реконструктивно-пластична мікрохірургія.

У приймальному хірургічному відділенні проводиться:

 • Прийом хворих з невідкладною та екстреною хірургічною та нейрохірургічною патологією – відповідно до графіку чергувань за швидкою допомогою.
 • Планова госпіталізація пацієнтів з вродженою та набутою хірургічною патологією органів черевної, грудної порожнини (крім серцево-судинної системи); сечовидільної системи та нейрохірургічною патологією.
 • Консультації дитячих хірургів, нейрохірурга з метою вирішення необхідності стаціонарного обстеження та оперативного лікування, в складних випадках – можливі консультації доцентів та професорів кафедри дитячої хірургії та ортопедії НМУ імені О.О. Богомольця

Умови надання хірургічної допомоги
Консультації, обстеження та хірургічні втручання надаються безкоштовно в межах бюджетного фінансування та за наявності у закладі необхідних медикаментів та витратних матеріалів (інформація про наявність)
Порядок звернення

Планова госпіталізація у відділення торако-абдомінальної, ургентної, гнійної хірургії, та відділення хірургії новонароджених здійснюється (за умови попередньо узгодженої дати) по понеділках та четвергах з 9.00 до 13.00 на нульовому поверсі хірургічного корпусу (№11) лікарні (за наявності необхідного пакету документів).

Консультації та госпіталізація хворих з невідкладною хірургічною патологією здійснюються в приймальному хірургічному відділенні на 1-му поверсі хірургічного корпусу (№ 11) лікарні (згідно з графіком чергувань швидкої допомоги).

У випадках переводу хворих з інших лікарняних закладів – перевод має бути попередньо узгодженим з заступниками головного лікаря НДСЛ «Охматдит» (для забезпечення можливості госпіталізації, гарантії наявності місця у відділенні).

Консультації зав. відділення Чорноволенко С.А. з приводу уточнення діагнозу та питань планової госпіталізації проводяться щоденно (крім суботи та неділі) з 13.00 до 15.00 в приймальному відділенні хірургії.
Консультації дитячого нейрохірурга – вівторок, середа, п’ятниця (крім суботи та неділі) з 12.00 до 16.00 в приймальному відділенні хірургії.

Документи для планової госпіталізації
 1. Направлення.
 2. Паспорт батьків, копії: свідоцтва про народження дитини, інвалідності, ЧАЕС, опікунства. За відсутності у дитини українського громадянства – вид на проживання батьків в Україні (та його копія).
 3. Довідка педіатра про відсутність вдома інфекційних захворювань (довідка дійсна 3 доби).
 4. Довідка про відсутність інфекційних захворювань в дитячому закладі (дитячий садок або школа), який відвідує дитина (довідка дійсна 3 доби).
 5. Детальна виписка з історії розвитку дитини про перенесені захворювання, з даними про щеплення (дата останнього щеплення), висновок дільничного педіатра про відсутність протипоказань до операції.
 6. ЕКГ (дійсна 3 місяці).
 7. Довідка отоларинголога про відсутність проти показів до операції (дійсна 10 днів).
 8. Загальний аналіз крові: еритроцити, гемоглобін, лейкоцити, лейкоцитарна формула, кількість тромбоцитів, ШОЕ, час згортання, тривалість кровотечі (дійсна 10 днів).
 9. Загальний аналіз сечі (дійсна 10 днів).
 10. Аналіз калу на яйця глистів (дійсна 10 днів).
 11. Маса тіла (зважити дитину перед госпіталізацією).
 12. Для великих реконструктивних, лапароскопічних та нейрохірургічних операцій, окрім вищевказаних документів необхідно мати додатково:
 • Група крові та резус-фактор;
 • Коагулограма (дійсна 1 міс.);
 • Біохімічний аналіз крові (загальний білок, глюкоза, електроліти, білірубін, АЛТ, АСТ, креатинін, мочевина) (дійсний 1 міс.).

Завантажити документи для планової госпіталізації


УВАГА!

При госпіталізації тільки батьки дитини або опікун (як юридична особа) мають право давати згоду на проведення діагностичних обстежень, маніпуляцій, операцій та інше.
Завідувач приймального хірургічного відділення —
Чорноволенко Світлана Анатоліївна
тел. +380 44 236-69-47