Реаніматологи Охматдиту проводять тренінги домедичної допомоги для співробітників Ювенальної Поліції


Травень 27 / 2022

Спеціалісти нашої лікарні мають унікальний досвід порятунку дітей та дорослих. Своїми знаннями вони поділилися зі співробітниками евакуаційно-рятувальних груп Ювенальна Поліція України. Лікарі провели тренінг з домедичної допомоги поліцейським, які зараз рятують дітей в умовах активних бойових дій.

Часто життя дитини залежить він своєчасного надання їй домедичної допомоги, проведення реанімаційних заходів ще до приїзду медиків. Під час тренінгу були інсценовані різні випадки порятунку, проведено практичні завдання з реанімації та надання домедичної допомоги. Під час тренінгу були опрацьовані ситуативні завдання при наданні допомоги людям з критичними кровотечами, кульовими та осколковими пораненнями.

Лікар анестезіолог-реаніматолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії з ліжками екстракорпоральної терапії і виїзною бригадою Андрій Висоцький Andrey Vysotskyi розповідає: «Під час війни ми стикнулися з військовою травмою у дітей і дорослих. У більшості лікарів не було багато досвіду роботи з такими пацієнтами до 24 лютого. Подібні навчальні тренінги ми організовували і для колег — співробітників лікарні. Особливостями надання домедичної допомоги я поділився і з бійцями евакуаційно-рятувальних груп Ювенальної Поліції».