Сьогодні Охматдит святкує свій День Народження: 130 років!


Лютий 1 / 2024

Лікарня відзначає 130 років з моменту свого відкриття. Ми не знаємо, багато це чи мало і як виміряти всі здобутки. Охматдит переживає вже третю війну, але не зупиняє свою роботу ні на мить.

За 130 років змінилося багато чого: науковці відкривали нові хвороби та винаходили ліки, медики освоювали нові підходи в лікуванні, будувалися нові корпуси та відкривалися нові відділення, та одне лишалося незмінним — місія рятувати життя.

Зараз усі українці переживають нелегкий час. Багато життів скалічені війною. Багато життів втрачені. І попри все наша команда виконує свою роботу — бореться за кожне життя, за кожну усмішку дитини та за наше спільне майбутнє.

В цей день хочеться дякувати людям: нашим медикам, персоналу, всій команді, нашим сильним пацієнтам та їх люблячим родинам, благодійникам та волонтерам. Кожного дня ми разом робимо щось по-справжньому видатне. Щось, що часом ховається за рутинними діями: крапельницями, перевʼязками, оглядами та операціями. Ми боремося за те, щоб життя неодмінно перемагало. Це все робить кожен з вас, наших працівників та наших пацієнтів. Саме в цій синергії Охматдит розвивається попри будь-які труднощі та виклики.

Ми не можемо знати майбутнє, та точно самі обираємо свій курс. В Охматдиту він чіткий, визначений ще 130 років тому: рятувати життя, захищати дитинство і материнство, любити свою справу.

Бажаємо міцного здоровʼя усім, завдяки кому наша лікарня розвивається та процвітає. Разом нам все під силу. Зі святом!