Сьогодні урочисто відзначили останній робочий день талановитого лікаря-педіатра Охматдиту — Валентини Трохимівни Леуш


Листопад 8 / 2021

Пані Валентина — педіатр не за дипломом, а за покликом душі. Не просто так деякі її пацієнти згодом, натхненні прикладом своєї лікарки, пов’язували життя з медициною, а колеги називають «Мамою педіатрії» Охматдиту. Сама Валентина Трохимівна віддала лікарні 57 років свого професійного стажу.

Валентина Трохимівна має героїчну історію життя і професійного становлення. Народилась у сім’ї військового, пережила війну в евакуації в Казахстані. Після закінчення Київського медичного інституту в 1958 році, працювала в сільській лікарні, гарнізонним педіатром в військовій частині в Німеччині. З 1964р почала працювати в НДСЛ «Охматдит». Має багато наукових робіт на тему імунологічних досліджень в нефрології. Має велику кількість нагород за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

Свій шлях в Охматдиті лікарка почала з 1964 року з посади педіатра, згодом у 1986 році очолила терапевтичне відділення, від 1993 року працювала завідувачкою інфекційно-боксованого відділення для дітей молодшого віку, пізніше — лікарем-педіатром цього ж відділення.

Багато хто з наших лікарів — вихованці Валентини Трохимівни. Нині досвідчені медики, колись вони починали свій кар’єрний шлях під добрим та турботливим наглядом пані Валентини. Її практичний досвід є неоціненним, а за всебічні знання та невгамовний інтерес до професії Валентину Трохимівну, порівнюють з енциклопедією, до якої завжди можна звернутися та отримати необхідні знання.

Вона — лікар-педіатр за покликанням, людина душевної краси, високий інтелектуал, прекрасна жінка, професіонал, який досконало володіє не тільки медичними знаннями, а й захоплюється мистецтвом, музикою, літературою, театром.

Сьогоднішня нарада лікарів стала зворушливим прощанням з трудовою діяльністю Валентини Трохимівни. Але знаємо — серцем і душею вона залишається разом з Охматдитом.

Валентино Трохимівно, Ви — частинка Охматдиту! За роки роботи Ви вклали в медзаклад стільки своїх сил, душі, знань, що стає очевидно — Охматдит назавжди залишиться Вашим місцем. Від імені усього колективу бажаємо нашій колезі сил та міцного здоров’я. Тільки такі люди й створюють найбільшу дитячу лікарню України — заклад, де люблять і віддаються на повну заради щастя та здоров’я наших дітей.