В устаткуванні операційної з’явилася нова найсучасніша ендоскопічна стійка з ендоскопом Karl Storz 4K


Січень 22 / 2020

Новий рік у дитячій нейрохірургії Охматдиту розпочався натхненно!

В устаткуванні операційної з’явилася нова найсучасніша ендоскопічна стійка з ендоскопом Karl Storz 4K. Цим ми зовобов’язані допомозі, яку черговий раз надав нам благодійний фонд Таблеточки.

Використувавши її, дитячий нейрохірург Павло Плавський провів ендоскопічне втручання дитині з внутрішньою гідроцефалією. У ситуаціях, де має місце оклюзія лікворовивідних шляхів, ця процедура є методом вибору та дозволяє обійтись без встановлення лікворошунтуючої системи. Також застосування ендоскопічних методик дозволяє точно та малотравматично проводити видалення пухлин головного мозку та його шлуночків, корегувати вроджені аномалії. Відповідно ця методика дозволяє знизити ризик ускладнень, а також полегшити післяопераційне відновлення пацієнтів.

Технології розвиваються та ускладнюються, і сучасне обладнання дозволяє розширити спектр ендоскопічних втручань. Використання найновітнього обладнання дозволяє зробити більш складні операції. Бездоганна якість зображення всіх анатомічних структур зони операційної атаки дає більше можливостей під час операцій. А це означає, що буде врятовано більше дитячих життів.

І за ці шанси, за можливість виконувати свою роботу бездоганно ми щиро вдячні благодійному фонду Таблеточки. Наприкінці минулого року фонд організував благодійний вечір «Tabletocki Giving Tuesday Dinner», завдяки якому вдалося зібрати кошти для допомоги нашим маленьким пацієнтам.

Фонд постійно допомагає лікарні фінансово та організаційно. Це не тільки придбання най новітнього сучасного обладнання,а й сприяння обміну професійним досвідом між фахівцями Охматдиту та дружніми провідними клініками світу та залучення міжнародних спеціалістів до розгляду складних клінічних випадків.

Більше Ви можете знайти у матеріалі.