Свято для маленького Ахмеда


Червень 26 / 2021

У цього 5-річного малюка енергії на десятьох! До Охматдиту у відділення трансплантації кісткового мозку Ахмед потрапив з діагнозом гострий лімфобластний лейкоз. Тоді його багатодітна родина з 4 дітками лише нещодавно переїхала в Суми з Дебальцеве. За турботливого лікування Аліни Вікторівни Волкової та всього медичного персоналу відділення Ахмед почувався добре. Згодом йому зробили пересадку кісткового мозку (донором стала 8-річна сестричка Ангеліна).

В люблячій і турботливій атмосфері Охматдиту хлопчик знайшов й нове хобі! З Відділення гострої реабілітації, яке є великою перевагою та гордістю Охматдиту, до Ахмеда приходила займатися фізичний терапевт Тетяна Володимирівна Андрущенко. Під час занять малюку сподобалося «качатися». Він з усіх вправ найбільше полюбляє гантельки, а у майбутньому мріє стати спортсменом.

На прощання з Охматдитом до хлопчика завітали персонажі, які чимось нагадували самого Ахмеда: діти-супергерої Леді Баг і Супер-кіт. Дякуємо нашим друзям та партнерам з фонду Таблеточки за організацію свята та підтримку! Ахмеда вітали як переможця лікарі, медсестри, медичні працівники та друзі.

На нього тепер чекає щасливе та повноцінне дитинство. А нові хобі та друзі нагадуватимуть йому: будь-які труднощі можна подолати з усмішкою на обличчі. Ну і з гантелькою, звісно.