У поліклініці Охматдиту відновили басейн для реабілітації!


Червень 17 / 2024

Понад 30 років басейн був непридатним для роботи, однак завдяки спільним зусиллям українських та закордонних меценатів, а також керівництву лікарні та фонду «Охматдит – здорове дитинство» басейн знову запрацював та готовий приймати маленьких пацієнтів.

Велика команда провела капітальний ремонт, замінила труби, вентиляцію, каналізацію та оснастила басейн сучасним обладнанням.Цей басейн є надзвичайно важливою складовою для реабілітації дітей, які потребують спеціалізованої допомоги після важких травм та захворювань. Особливо він необхідний пацієнтам, постраждалим від війни, дітям з інвалідністю, затримкою розвитку, ортопедичними травмами, неврологічними проблемами, сколіозом тощо.

“Ми дуже щасливі, тому що тепер ми можемо не тільки рекомендувати пацієнтам з патологією опорно-рухового апарату послуги з гідрокінезіо терапії, а й надавати їх”, – каже лікар фізичної та реабілітаційної медицини НДСЛ «Охматдит» Ілона Безкоровайна.

Урочисте відкриття басейну відбулося 14 червня. Подію провела телеведуча Соломія Вітвіцька– член наглядової ради благодійного фонду Охматдиту. Привітальним словом подію розпочали Володимир Жовнір – генеральний директор НДСЛ «Охматдит» та голова благодійного фонду «Охматдит – здорове дитинство» Євген Вембер. Також до слова запросили Наталю Лук’янову Natalia Lukianova – засновницю БФ «Mission Ukraine», яка одна з перших повірила та підтримала цей проєкт.

Спеціально на подію приїхали меценати з Сієтлу (США) – засновники благодійного фонду “The Humanity Funds” Сілке Silke Johnstone та Крейг Джонстон, які раніше проводили благодійні події в Україні та США, щоб зібрати кошти на реконструкцію басейну.

Ми були дуже раді бачити на заході друзів «Охматдиту» з різних країн, що взяли участь у реконструкції басейну, – благодійників з України, США, Німеччини, Австрії, Франції, Азербайджану, Швейцарії, Польщі

До заходу долучилися і юні благодійники – Еліна та Максим Макаренко, солісти оркестру «Київ Класик» Kyiv Classic Orchestra під художнім керівництвом Артиста ЮНЕСКО в імʼя миру Германа Макаренко. Які нещодавно повернулись з Сіетлу, де грали благодійний концерт на підтримку Охматдиту та дітей, постраждалих від війни.

Гостями урочистого відкриття басейну були й дітки з усієї України, які є пацієнтами Охматдиту та потребують занять у басейні для реабілітації та швидшого відновлення.

Перед відкриттям басейну його територію освятив Єпископ Васильківський Єфрем.

Ми вдячні всім організаціям, компаніям та благодійникам, хто долучився до відновлення реабілітаційного басейну. Величезна подяка неймовірній команді небайдужих людей – адміністрації лікарні, меценатам, лікарям, фізичним терапевтам, технічному персоналу, інженерам, будівельникам та всім іншим, хто дав змогу діткам отримати необхідну їм терапію на шляху до одужання.

Фотограф: Alena Novgorodtseva

Більше фото за посиланням.