В Охматдит завітав всесвітньовідомий британський нейрохірург та письменник Генрі Марш


Жовтень 11 / 2023

Генрі Томас Марш — всесвітньовідомий нейрохірург з Великобританії, Кавалер Ордена Британської імперії.

Вже понад 30 років він постійно приїжджає до України та займається просвітницькою роботою. Після повномасштабного вторгнення він вже вчетверте відвідує Україну. Автор двох бестселерів: «Історії про життя, смерть і нейрохірургію», «Щоденники нейрохірурга». Генрі Марш є великим другом нашої країни, який впевнений в нашій перемозі. «І наостанок» — нова книга Генрі, яку він презентував 09.10.2023 в Києві.

Він завітав до нашої лікарні з лекцією про комунікацію між лікарем та пацієнтом. Зауважив наскільки важливо бути чесним з пацієнтом та його родиною, говорити про можливі ускладнення і про майбутній прогноз. Говорили про баланс, який має відчувати лікар та про методи лікування. Лекція була надихаючою та корисною для лікарів різних спеціальностей.

Також Генрі наголосив на важливості побудови ефективної комунікації з колегами, що успіх це завжди результат командної роботи, і що важливо навчитись просити про допомогу та підтримку.

Після лекції команда лікарні провела гостю невелику екскурсію Охматдитом та розказала про специфіку надання медичної допомоги під час повномасштабної війни.Зустріч стала можливою завдяки завідувачу відділення дитячої нейрохірургії Павлу Плавському та керівництву лікарні.

Ми щасливі мати таких друзів, навчатись у кращих та ділитись досвідом!