В Охматдиті відбулась конференція «Комунікації в медичних закладах та робота з медіа»


Червень 7 / 2023

До Всеукраїнського Дня журналіста, 6 червня 2023 року, пресслужба НДСЛ «Охматдит» МОЗ України організувала конференцію «Комунікації в медичних закладах та робота з медіа».

На конференції виступили представники провідних українських та іноземних медіа, серед яких: The New York Times, Vogue Ukraine, Obozrevatel, 1+1. Також виступили керівники медичних закладів, громадські діячі та представники благодійних організацій.

Під час конференції з найкращими комунікаційниками та журналістами поговорили як надати «голос» лікарні; дізнались як якісно співпрацювати з медіа, органами влади, партнерами та колегами. Психологи Охматдиту розказали про особливості інтерв’ювання дітей та дорослих з військовою травмою, а комунікаційники МВС України поділились правилами безпечної комунікації під час війни. Провідні медики НДСЛ «Охматдит» розказали, як якісна комунікація допомагає розвінчувати міфи про трансплантацію та донорство і розвивати ці напрямки в Україні.

Програма конференції за посиланням: https://drive.google.com/…/1KslghtjD3d8JpFUZnwa…/view…

Генеральний партнер конференції — компанія Biopharma Plasma

Дякуємо компанії LMG за дизайн конференції. Дякуємо фотографам Alena Novgorodtseva та Кристина Сагирова за фотозйомку під час конференції. Дякуємо відеографу Маркіяну Мірошніченко за відеозйомку та усім, хто був причетний до організації події.

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/uwnKQXxautHBwjuW7