В Охматдиті відбулася науково-практична конференція по ендоскопії «Kyiv ENDO»


Травень 29 / 2023

25-26 травня в НДСЛ «Охматдит» пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Kyiv ENDO».

Участь у конференції взяли майже 400 учасників. Це лікарі-ендоскопісти, хірурги, проктологи, гастроентерологи, педіатри, терапевти, сімейні лікарі, онкологи, анестезіологи, гістопатологи, інфекціоністи та інші медичні спеціалісти з усієї України.

Також до заходу долучилися експерти з Республіки Корея, які представили живі демонстрації проведення ендоскопічних операцій. Експерт з Нідерландів поділився досвідом лікування неварикозних кровотеч.

Протягом 2-денної конференції була доступна hands-on зона, де охочі мали змогу на моделях відпрацювати навички ендоскопічної підслизової дисекції та резекції слизової під керівництвом експертів.

Для молодих лікарів-ендоскопістів було проведено конкурс на представлення кращого клінічного випадку, переможець якого отримав приз від генерального спонсора конференції ТОВ «Ендо Системи». Крім того, призи за перше, друге та третє місце, а також заохочувальні призи на памʼять отримали всі учасники від генерального партнера з електрохірургії BOWA Medical.

Загалом в офлайн-заході взяли участь 174 учасники та експерти. Окрім цього, ще 196 слухачів були зареєстровані онлайн. Трансляцію на Ютубі переглянуло 1500 осіб.

Усі учасники отримали сертифікати з 10 балами БПР.Щиро дякуємо усім, хто долучився до конференції!

Фото з конференції 1 день: https://photos.app.goo.gl/hWUxm8jRnVxac4pq7

Фото з конференції 2 день: https://photos.app.goo.gl/jCTkZk9aHqSxTK3a7

Фото з операційної: https://photos.app.goo.gl/QwSiUBC7ZKsnKXbA7М