Відкриття відновленого відділення хірургії, ортопедії та урології в поліклініці Охматдиту: тепер пацієнти очікуватимуть на лікарський прийом в комфортних умовах


Жовтень 7 / 2023

Подія, на яку ми чекали і над якою плідно працювали ще з весни, нарешті, здійснилася!

Учора відбулось урочисте відкриття відновленого відділення хірургії, ортопедії та урології КДП НДСЛ «Охматдит».

У ході косметичного ремонту було проведено заміну підлоги, електрики, сантехніки, вікон та дверей у частині віддлення. А також встановлено телевізори, аби малеча могла в комфортних умовах очікувати на прийом лікаря.

«Процес очікування на лікарський прийом – це завжди стрес для батьків та дитини. Тому важливо створити комфортні умови для них. Зараз, завдяки проведеним ремонтним роботам, вдалося зробити відділення гарнішим та сучаснішим. Тепер батьки та дітки почуватимуться спокійніше та стійкіше», — розповідає Ігор Дерех, завідувач відділення дитячої хірургії, ортопедії та урології КДП НДСЛ «Охматдит».

Дякуємо блігодійному фонду «Добро» та всім небайдужим, хто долучився до часткового відновлення відділення.

Нашій лікарні активно допомагає як держава, так і благодійники. Завдяки спільним зусиллям перебування пацієнтів в Охматдиті стає комфортнішим, а якість надання медичних послуг – вищою. Дякуємо кожному, хто підтримує нашу лікарню. Разом впевненими кроками прямуємо до великих справ!