Відділення відновлювального лікування


Вiддiлення відновлювального лікування є одним iз пiдроздiлiв Національної дитячої спеціалізованої лiкарнi “Охматдит”. Основним завданням його с надання профілактичної, лікувальної та реабілітаційної допомоги дітям, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Вiддiлення оснащене сучасною фізіотерапевтичною апаратурою, більшість з якої іноземного виробництва. У вiддiленнi застосовуються такі види фізіотерапевтичного лікування,як: ультразвукова терапія, магнітотерапія, лазерна та магнiтолазерна терапії, парафіно-озокеритолiкування, інгаляційна терапія, рефлексотерапія (голковколювання та лазеропунктура) та всі види електролікування (електростимуляція, СМТ-терапія, діадінамотерапія, ультратонтерапiя, iнтерференцтерапiя та iншi), масаж та лікувальна фізкультура. Лікування максимально наближене до пацієнта: воно може надаватись як в кабінетах, так i палатах неврологічного вiддiлення; гнійній хірургії; торакоабдомінальній хірургії; вiддiленнi молодшого дитинства; вiддiленнi ортопедії та травматології.

Під керівництвом лікаря фізіотерапевта вищої категорії працюють лікар ЛФК, фахівець з фізичної реабілітації, медичні сестри з масажу та фізіотерапевтичні медичні сестри. За минулий рік впроваджено 6 новітніх методик лікування, які дають позитивну ефективність: завдяки їм зменшується термін перебування  пацієнта в лікарні, збільшується ремісія, попереджають рецидиви. Проводяться лекції для пацієнтів та спеціалістів з питань відновлювального лікування,а також співробітники вiддiлення проходять курси підвищення кваліфікації, навчаються та приймають участь в конференціях з міжнародною участю.