Відновлення дітей у відділенні гострої реабілітації Охматдиту


Січень 21 / 2022

«Без реабілітації лікування не дасть нічого» — це слова Ольги Смик, мами нашого пацієнта Петрика. У хлопчика влітку минулого року виявили злоякісну мелобластому. Дитині пощастило: пухлина не зачепила стовбур мозку, отже її вдалося видалити повністю. Проте успішна операція — тільки старт до повноцінного здорового життя.

Сім’я Петрика звернулась до Охматдиту, щоб отримати підтримку у вигляді якісної реабілітації. І зробила все правильно! Адже в Охматдиті є відділення гострої реабілітації, де команда спеціалістів готова завзято працювати над відновленням максимальної кількості функцій організму.

Відділення гострої реабілітації Охматдиту — справжня інновація серед державних медзакладів України. Тут допомогли й Петрику. Після операції хлопчик не міг сидіти. Зараз на спеціальному тренажері під турботливим наглядом свого лікаря Петрик проходить до 1 км.

Специфіка реабілітації — в активній участі пацієнта. І коли ми говоримо про дітей, то досягнути цього нелегко. У відділенні гострої реабілітації надають допомогу й хворим на орфанні хвороби та працюють з дітками, яким нема ще й року. Наші фізичні терапевти унікальні: вони працюють трішки психологами та трішки аніматорами — придумують ціль для дитини та застосовують ігровий підхід, щоб зацікавити малечу в заняттях.

Наше відділення гострої реабілітації — справжні чемпіони. Вони починають працювати з дітками від 2-3 днів після операції, часто починають ще з реанімації. За рік вони проводять понад 20 000 сеансів фізичної терапії. У відділенні панують світові стандарти, тому й послуговуються тут Міжнародною класифікацією функціональності.

Ми віримо: Охматдит може стати плацдармом для розбудови мережі реабілітаційних відділень по всій країні. І тоді Петрик та сотні українських дітей зможуть отримати якісне відновлення та підтримку на всьому шляху до одужання ближче до дому. А поки що наша лікарня готова прийняти пацієнта з будь-якого куточка України й боротися за його здорове життя.

Команда відділення гострої реабілітації: Завідувач — Андрєєв Павло Валерійович;Фізичні терапевти — Кононова Марія Сергіївна, Аракелян Єлізавета Арутюнівна;Ерготерапевт — Безлегка Альона Володимирівна;Асисетент фізичного терапевта — Дідовець Богдан Ярославович, Борознюк Назар Володимирович, Андрущенко Тетяна Володимирівна, Жук Ніна Петрівна, Стрілецька Катерина Сергіївна, Панченко Валерій Володимирович;Асистент ерготерапевта — Філоненко Владислав Олександрович. Молодша медична сестра — Юзова Катерина Миколаївна. Команда Сніданку з 1+1 зазирнула за двері відділення гострої реабілітації. Хочете побачити й ви?