Відповідальна молодь: підлітки зібрали кошти на нове обладнання для Охматдиту


Листопад 17 / 2021

Відповідальна молодь: підлітки зібрали кошти на нове обладнання для Охматдиту.

Нашій лікарні допомагає багато добродіїв. Нещодавно і школярі стали благодійниками медзакладу. Одинадцятикласниця Марія Петриковець заснувала групу тінейджерів, що зібрала кошти на обладнання для кабінету ендоскопії відділення діагностики.

У відділенні ендоскопії щороку проводиться велика кількість складних мініінвазивних ендоскопічних операцій, які дозволяють допомагати діткам з різноманітними патологіями без розрізів! Наприклад, діставати сторонні тіла без хірургічних втручань. На зібрані підлітками кошти вже придбали тюнери для відеозахвату та запису відео.

«Нове обладнання дасть можливість робити відеофіксацію досліджень маленьких пацієнтів. Це особливо корисно для всебічного розгляду складних випадків на консиліумах, для обрання оптимальної лікувальної тактики. Також ці відеозаписи будуть використовуватись для навчання молодих спеціалістів»,— розповіла завідувачка відділення діагностики Dariia Voroniak.

Відеофіксація буде застосовуватися під час езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії та бронхоскопії, а також при ендотерапевтичних втручаннях.

Дякуємо молоді за активну громадянську позицію та Марії за ініціативність.