Війна і діти: за здоров’я 2-річного хлопчика з мінно-вибуховою травмою борються лікарі


Жовтень 19 / 2022

На превеликий жаль, через війну страждають діти. Від початку війни до нас неодноразово потрапляли маленькі пацієнти з осколковими, кульовими, мінно-вибуховими та іншими бойовими травмами. Спеціалісти Охматдиту роблять все можливе, щоб врятувати життя і здоров’я кожної дитини.

Так трапилось і з маленьким 2-річним хлопчиком, який потрапив до нашої лікарні на початку осені.

Стан дитини стабілізували й підготували до подальшого транспортування у відділенні реанімації Охматдиту. Команда медиків на чолі з завідувачем відділення — Андрієм Висоцьким Andrey Vysotskyi та іншими спеціалістами лікарні вже неодноразово відмінно справлялись з поставленими перед ними задачами, що відмічали наші Австрійські колеги.

Дитину було транспортовано у м. Грац, Австрія. Де наші колеги продовжать лікування дитини, а саме буде проведено серію реконструктивно-пластичних оперативних втручань. Ми дякуємо Австрії за підтримку України та наших пацієнтів. «На даний момент дитину успішно транспортовано до Австрії. Стан хлопчика залишається стабільним.

Зараз він проходить поетапне лікування отриманих травм. Вдячні австрійцям за підтримку нашої країни», — повідомила лікар-анестезіолог НДСЛ «Охматдит», волонтерка ГО «Фріда» Вікторія Білицька Билицкая Виктория, яка приймала участь у транспортуванні маленького пацієнта.

Дякуємо МОЗ України, FRIDA Ukraine та австрійським колегам за організацію процесу! Об’єднавши сили, ми можемо зробити більше! Бажаємо найшвидшого одужання хлопчику.