З Днем захисників та захисниць України!


Жовтень 14 / 2022

Вже понад 7 місяців наші відчайдушні та сміливі люди чинять опір агресору. За цей час лікарня Охматдит не припиняла роботу. Завдяки надзвичайним українцям, що боронять нас на полі бою, ми, медики та працівники лікарні, тримаємо свій фронт — медичний.

Ми глибоко вдячні кожній людині, яка для нашого захисту жертвує найціннішим — своїм здоровʼям та життям. Це ЗСУ і Нацгвардія, тероборона і ССО та багато інших формувань. Воїни, завдяки вам ми живі та продовжуємо працювати.

Наша лікарня від першого дня повномасштабного вторгнення відчинила двері для всіх: і дорослих, і дітей, які постраждали через бойові дії. Ми продовжували робити те, що вміємо найкраще — рятувати. Робимо це, бо знаємо: ми за щитом наших відважних захисників.

Частина наших працівників також стала до лав оборонців: вони приєднались до лав ЗСУ, медичного батальйону «Госпітальєри», тероборони та інших формувань.Пишаємося кожним з вас, готові підставити своє плече та зробити все, щоб ви були здорові!Для нас честь бути під вашим захистом.Дякуємо кожному та кожній від імені всього колективу найбільшої спеціалізованої дитячої лікарні «Охматдит».

Слава Україні!

На фото Рогозинський Валентин Олександрович — лікар ортопед-травматолог відділення ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит», який від початку війни служить військовим лікарем в ЗСУ, і пацієнти Охматдиту.