Зустріч-знайомство з Блаженнішим Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України – діток, їхніх батьків та медперсоналу


Грудень 12 / 2019

У Київській Православній Богословській Академії при Михайлівському Монастирі відбулася зустріч-знайомство з Блаженнішим Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України – діток, їхніх батьків та медперсоналу з відділеня інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій з денними ліжками перебування та відділення педіатрії лікарні НДСЛ «ОХМАТДИТ»

Владика Епіфаній привітав діточок творчими розвиваючими подарунками, обдарував усіх присутніх молитовниками та передав на потреби лікарні побутове приладдя – мікрохвильові печі та мультиварки для покращення умов перебування в лікарні пацієнтів та членів їхніх родин.

Після зустрічі була проведена оглядова екскурсія у Михайлівському Золотоверхому Соборі.

Зустріч відбулась за участю Головного лікарня НДСЛ “ОХМАТДИТ” МОЗ України Садов’як Ірини Дмитрівни, настоятеля лікарняного храму на честь прп. Агапіта Печерського свящ. Олексія Окремова та старшої сестри милосердя храму – Ірини Семесюк, та за організаційної і благодійної підтримки Управління соціального служіння та благодійності Православної Церкви України «Елеос-Україна».