11 березня 2021 року в Охматдиті вперше успішно трансплантували нирку 12-річній дівчинці від тата


Березень 23 / 2021

Хочемо розповісти більше про цей досвід та перспективи на прес-конференції 25 березня о 14:00 (новий корпус НДСЛ «Охматдит», вул. Чорновола 28/1 та трансляція у Zoom).

Серед спікерів: лікарі, які проводили пересадку, генеральний директор Охматдиту Володимир Жовнір, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, засновниця Всеукраїнської платформи донорства Idonor Iryna Zaslavets та Оксана Дмитрієва —народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації.

В Україні щороку потребують трансплантації близько 5000 людей. Лише близько ста таких операцій роблять у нас — решта людей стають в чергу для участі в програмі «Лікування за кордоном». У 2020 році на пересадку органів в інших країнах Україна витратила 1 мільярд 90 мільйонів гривень. Іноземні клініки беруть до 65 тис.$ за одну пересаджену нирку. Тепер в українських дітей з’явився шанс трансплантувати орган за допомогою провідних українських лікарів у НДСЛ Охматдит.

Акредитація за посиланням: http://bit.do/fPS3W

З усіх питань звертайтеся:
email: press.ohmatdit@gmail.com,
тел.: +380 93 033 7699

Захід проходитиме з дотриманням вимог інфекційного контролю.