8 серпня – Міжнародний день офтальмології!


Серпень 8 / 2020

Щиро вітаємо офтальмологів з їх професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, великих успіхів у їх медичній практиці, сімейного тепла, затишку і щастя!

Офтальмолог – це лікар, який діагностує стан очей, виявляє відхилення і призначає відповідне лікування. Професія офтальмолога часто помилково вважається «чистою роботою», але спеціалістам доводиться стикатися і з нетиповими травмами: в результаті аварій і фізичних ушкоджень.

Наші фахівці із Відділення дитячої офтальмології та мікрохірургії ока надають високоспеціалізовану медичну допомогу дітям України з захворюваннями очей, в т. ч. і у боротьбі зі сліпотою, на засадах досягнень сучасної науки і техніки. Консультують та здійснюють організаційно-методичну допомогу закладам охорони здоров’я України з питань сучасних методів діагностики, лікування, зокрема, із застосуванням лазерної техніки, та профілактики захворювань очей. Здійснюють координаційно-інформаційну роботу з надання офтальмологічної допомоги дітям. Відділення є клінічною базою кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика. У своїй роботі відділення взаємодіє з ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова АМН України», відділеннями дитячої офтальмології та кабінетами зору, перинатальними центрами та неонатальними відділеннями та центрами закладів охорони здоров’я України, НПЦ «Лазерних методів лікування», КМКОЛ «Центр мікрохірургії ока» та іншими установами, що опікуються питаннями лікування захворювань очей у дітей.

Робота офтальмологів – це щоденний і відповідальний труд. Саме їм пацієнти довіряють дуже цінне – свій зір, і вони незмінно успішно справляються з поставленими завданнями. Ми бажаємо нашим фахівцям професійного зростання і міцного здоров’я.