Фінський рок-гурт The Rasmus завітав до Охматдиту разом із Дитячий Благодійний Фонд “Good DoNations”, аби на власні очі побачити, як працює найбільша дитяча лікарня України в умовах війни.
Артисти були вражені: навіть після ракетного удару, що стався рік тому, лікарня не лише відновила роботу, а й щодня рятує життя. Медики приймають дітей з усієї країни, лікують найскладніші випадки й дарують надію.The Rasmus познайомилися з Аліною та Ванею — дітьми, які зазнали воєнних травм. Їхні історії, сила духу та щирі усмішки зворушили наших гостей.
Візит відбувся в межах благодійної ініціативи Good Donations. Цьогоріч фонд збирав кошти на Atlas Festival, щоб придбати життєво необхідне обладнання для Охматдиту.
Дякуємо The Rasmus, Good Donations і всім, хто підтримує нашу лікарню й пацієнтів.
Oleksandr Urin

























