Фантастичні світи на стінах лікарні: художниця Анжела Дмитренко створює чарівні малюнки в Охматдиті


Лютий 27 / 2023

З 2019 року художниця Анжела Дмитренко, за допомогою аерографа розписує дитячу лікарню Охматдит казковими пейзажами та магічними створіннями, що так зачаровують дітей. Стіни закладу стали острівцем добра, любові та підтримки для маленьких пацієнтів лікарні. Міжнародний проєкт, який реалізується в лікарні, отримав назву «Крила», адже він призначений дарувати надію та «окриляти» в найтемніші часи.

«Наша праця в дитячій лікарні — це більше, ніж просто творчість. Це історія про віру, силу та зцілення для кожної душі, що доторкається до малюнка», – зізнається художниця.

Діти Охматдиту охоче долучаються до малювання. Наприклад, наша 6-річна пацієнтка Маринка, що вчиться ходити на протезі, має чудову традицію: після кожного заняття з реабілітологом, вона йде до Анжели, аби взяти до рук аерограф та трошки помалювати.

Краса навколо допомагає діткам швидше адаптуватися і не боятися лікарні. Також це слугує частиною психологічної реабілітації.

Зараз дивовижні картини прикрашають стіни відділень трансплантації кісткового мозку, Центу радіології, відділення нейрохірургії та Центру служби крові, а це приблизно 250 квадратних метрів! Незабаром, чарівні малюнки з’являться і в інших відділеннях.

Проєкт є безкоштовним для лікарні завдяки компанії Harder & Steenbeck Airbrush, яка створює аерографи та підтримує цей проєкт! Також дякуємо компанії фарб ART Kompozit, які безкоштовно надають фарби для малювання в Охматдиті.