Майже 12 тисяч пацієнтів за 11 місяців роботи: як працює відділення екстреної медичної допомоги в Охматдиті


Грудень 27 / 2022

Відділення екстреної медичної допомоги Emergency — це перше в Україні відділення, яке 24/7 приймає дітей з невідкладною хірургічною патологією та травматичними пошкодженнями.

Саме у відділення Emergency цілодобово потрапляють діти в ургентних станах з різними видами уражень: після падінь з висоти, ДТП, політравми, з сторонніми тілами в організмі, опіками.

За 11 місяців роботи відділення провело майже 12 тисяч консультацій.

Завідувач відділення Emergency Сергій Клименко розповідає, що відділення почало працювати під час війни, прийняло чимало поранених дітей та дорослих. На початку війни найпоширенішими стали мінно-вибухові поранення. Особливо багато постраждалих було з Бучі та Ірпеня.

Чергова бригада складається з хірурга, травматолога, нейрохірурга, анестезіолога, реаніматолога, педіатра, невролога, гінеколога, отоларинголога, щелепно-лицевого хірурга, торакального хірурга, офтальмолога, мікрохірурга. Медпрацівники дбають про якісне та точне лікування, тому обстеження пацієнтів здійснюється із залученням ургентної лабораторії, рентгенографії, ультразвукової діагностики та комп’ютерної томографії 24/7.

Відділення екстреної медичної допомоги Охматдиту працює цілодобово. Команда різнопрофільних спеціалістів 24/7 рятує маленьких пацієнтів, які звертаються в Охматдит. Щодня через відділення проходить від 30 до 80 пацієнтів. У відділенні Emergency працює протишокова палата. Також є сучасна операційна, блок з палатами для діагностики, спостереження, лікування. За 11 місяців у відділення екстреної допомоги пролікували 700 дітей.

При виникненні невідкладного стану у вашої дитини, ви можете звернутися за медичною допомогою у відділення Emergency Охматдиту або зателефонувати за номером
044 239 83 06