Оголошуємо конкурс на найкращий символ лікарні Охматдит


Вересень 25 / 2022

Розшукуємо креативні ідеї для Центру надання чудес, відомого як Охматдит. Створімо разом символ для найбільшої дитячої лікарні України! Логотип в нас лишається незмінним, а додатковий символ стане прикрасою лікарні та розрадою для маленьких пацієнтів.

В Охматдиті діти лікують не лише тіло, а й душу. Ми багато переймаємося психологічним станом пацієнтів, створюємо для них приємну атмосферу та позитивні враження. Адже життя в лікарні не зупиняється, і наша малеча повинна мати дитинство з іграшками, радістю та гарними спогадами.Ми хочемо створити символ Охматдиту (або декілька).

Він зʼ’являтиметься у наших соцмережах, прикрашатиме стіни лікарні. Також символ перетвориться на справжню іграшку для маленьких пацієнтів. Це може бути казковий персонаж, тварина або вигадана істота. Для цього нам потрібна ваша допомога!

Придумайте символ Охматдиту: це може бути тварина, казковий персонаж або якась істота. Повна воля фантазії!

Ідеї та ескізи надсилайте на нашу пошту: press.ohmatdyt@gmail.com.

Роботи можна надсилати до 20.10.2022Переможця оголосимо на наших сторінках у соцмережах!Для дизайнера чи агенції це може бути чудовий pro bono-кейс, який ми згадуватимемо за кожної нагоди.

Віримо у силу нашої аудиторії доброчинців і чарівників.