Подяка благодійному фонду «Міст надії» (Brücke der Hoffnung) та Американському єврейському комітету (American Jewish Committee)


Грудень 14 / 2022

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України висловлює подяку благодійному фонду «Міст надії» (Brücke der Hoffnung) та Американському єврейському комітету (American Jewish Committee) щиру повагу та вдячність за надану благодійну допомогу та підтримку нашої лікарні. Завдяки вашій допомозі в лікарню було закуплено наступне медичне обладнання:

1. Система ультразвукова діагностична Nuewa l9 – 1 шт., яка буде використовуватись відділенням дитячої та підліткової гінекології НДСЛ «Охматдит» для діагностики і контролю ефективності лікування у дівчат:

  • з жіночою патологією від 0 до 18 років;
  • з пухлинами і пухлиноподібними утвореннями; – аномаліями розвитку геніталій;
  • порушенням статевого диференціювання;
  • порушенням менструальних функцій.

2. Система ультразвукова діагностична DC-80 X-insight – 1 шт., яка буде використовуватись Консультативно-діагностичною поліклінікою НДСЛ «ОХМАТДИТ» призначена для акушерських, гінекологічних, урологічних досліджень, а також для дослідження черевної порожнини, судин, нервової системи, малих органів, скелетно-м’язової системи, серця, педіатричних досліджень та екстреної медицини.

Ми дякуємо за вашу допомогу та підтримку нашої лікарні під час війни. Завдяки вам ми можемо більш ефективно надавати якісну медичну допомогу постраждалим від війни дітям та іншим пацієнтам!