Президент Республіки Корея Юн Сок Йоль разом із дружиною Кім Кон Хі відвідали «Охматдит»


Липень 17 / 2023

Зустрічали поважних гостей міністр охорони здоровʼя України Віктор Кирилович Ляшко та генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Аполлінарійович Жовнір.

Вони розповіли про специфіку роботи лікарні під час війни, з якими викликами зіткнулись медичні заклади та які маємо плани щодо розвитку і покращення надання медичної допомоги. Президент Республіки Корея був вражений роботою медиків та пообіцяв всебічну підтримку.

Обговорювались варіанти співпраці з медичними закладами Республіки Корея. Також Президент Юн Сок Йоль з дружиною відвідали дітей, які постраждали від війни та проходять лікування і реабілітацію в Охматдиті. На зустрічі були діти з Маріуполя, Херсонщини, Харківщини, Донеччини та інших міст України, які постраждали через повномасштабне вторгнення.

На події також були діти, які втратили батьків внаслідок російської військової агресії.Зустріч з дітьми була дуже теплою і дружньою, а наприкінці заходу учасники обмінялись подарунками. Діти подарували Президенту та його дружині малюнки і аплікації, а вони натомість вручили кожному подарунки з Кореї.

Президент Республіки Корея Юн Сок Йоль пообіцяв дітям, що зробить все можливе, щоб підтримати і допомогти нашій країні на шляху до перемоги, миру і розвитку.

Ми щиро дякуємо за підтримку та сподіваємось на плідну співпрацю!