Школярі завітали в Охматдит


Травень 8 / 2024

Школярі завітали в Охматдит, щоб дізнатись більше про трансплантації, діаліз, донорство та роботу лікарні.

Сьогодні у нас був незвичайний день, в нашу лікарню завітали діти, але не як пацієнти, а як делегація зі школи І-ІІІ ступенів № 58 Шевченківського району. Це була ініціатива та запит дітей, на який радо відгукнулись лікарі та адміністрація Охматдиту.

Школярам 8 та 10 класів було цікаво дізнатись про те, як відбувається трансплантація нирок та печінки, яким дітям може допомогти дана операція. Наші гості познайомились з дітками, які живуть у лікарні, проходять процедуру гемодіалізу та чекають на пересадку. Ольга Володимирівна Бабічева Olga Babicheva, завідувачка відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій розказала про замісну ниркову терапію та про дітей, якими опікуються вони.

Пізніше Олег Святославович Годік Oleg Godik — провідний хірург-трансплантолог Охматдиту провів цікаву лекцію-презентацію, на якій поділився своїм досвідом, розказав про посмертне донорство та надихнув дітей на навчання у медичному університеті.

Старшокласники з захопленням слухали лікарські історії та задавали питання. Нас дуже тішить, що наша молодь саме така. Прагне до нових знань, хоче навчатися та бути корисною.

Ми дякуємо за допомогу в організації даної події Дєгтярьовій Дар’ї Сергіївні, яка є хірургом-трансплантологом дитячим відділення ургентної хірургії НДСЛ «Охматдит».

Завершилась наша екскурсія у Центрі служби крові Охматдиту, де діти дізнались більше про донорство крові та компонентів, яких пацієнтів рятують донори та як зберігається кров. Дякуємо Вільшанівській Інні Вікторівні Inna Vilshanivska за увагу до дітей.

Пишаємось нашої свідомою молоддю та завжди відкритті для того, щоб ділитися своїм досвідом!