У Консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» відкрито новий сурдологічний кабінет


Вересень 18 / 2023

За допомогою нового аудіологічного обладнання надається можливість комплексно діагностувати патологію слуху при різноманітних захворюваннях вуха у дітей з народження та у пацієнтів будь-яких вікових груп.

Раніше тут функціонував кабінет, який був обладнаний тільки двома морально і фізично застарілими аудіометрами. Вони вийшли з ладу і сурдологічний кабінет не функціонував понад 5 років.

Новий же кабінет оснащений сучасним діагностичним аудіологічним обладнанням: портативним аудіометром з сенсорним екраном і функцією ігрової аудіометрії, портативним скринінговим аналізатором отоакустичної емісії, діагностичним портативним аналізатором середнього вуха. Для якісного проведення аудіометричного обстеження встановлена аудіологічна звукоізоляційна кабіна. Результати обстеження можна роздрукувати на портативному Bluetooth термопринтері.

«Ми щиро вдячні Президенту Фонду гуманітарного розвитку України Наталії Заболотній і Голові благодійного фонду «Відчуй» Людмилі Пишній», – говорить Генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір. – Проведений ними благодійний аукціон допоміг не лише зібрати кошти на вкрай необхідний нам кабінет. Це яскравий приклад любові до дітей – нашого майбутнього, приклад щирості та благодійності. Дякуємо і Тетяні Филимончук, керівниці Торгового центру «Домосфера», де відбувався акуціон».

Ми вдячні кожному за допомогу і підтримку Охматдиту! Лише обʼєднавши наші сили ми можемо зробити більше!