У поліклініці Охматдиту приймають лікарі понад 30 спеціальностей: як записатися на прийом?


Серпень 8 / 2022

Консультативно-діагностична поліклініка НДСЛ «Охматдит» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7-9. Попри воєнний час, лікарі приймають пацієнтів та продовжують надавати медичну допомогу. КДП працює в дві зміни з 8-00 до 18-00, крім вихідних.

Перевагою КДП НДСЛ «Охматдит» є можливість українським дітям та жінкам репродуктивного віку в короткий термін отримати висококваліфіковану мультидисциплінарну консультативну допомогу та провести всебічні діагностичні і лабораторні обстеження.

На базі Консультативно-діагностичної поліклініки проводяться консультації провідними науковими співробітниками з медичних кафедр. Запис та відбір пацієнтів проводять завідувачі відділень після повного обстеження та огляду пацієнта. Консультації проводять згідно затверджених графіків: http://surl.li/coxfu.

Охматдит зараз знаходиться в процесі цифрової трансформації та підключається до роботи у системі E-health — наш персонал проходить активне навчання та до кінця 2022 року планує повністю перейти на роботу в E-health.

Якщо у вас виникли питання або проблеми, ви можете звернутися до нашого кол-центру за номером +380 (44) 344 19 54, або написати нам у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм, Телеграм) або на електронну адресу office@ohmatdyt.com.ua.

Ми працюємо далі заради здоров’я дітей України.