Відділення трансплантації кісткового мозку


Справжня надія не має місця для помилки!

Джером Групман, лікар-гематолог, письменник

Відділення ТКМ, ІМДХТ та імунотерапії це унікальне місце в Україні для усіх пацієнтів віком від 1 до 18 років, що мають життєві показання до ТГСК (трансплантація гемопоетичних стовбурових клітин). Важко віднести специфіку роботи цього відділення до одного конкретного профілю, адже в лікувальному процесі приймають участь не тільки лікарі-гематологи, а й інші спеціалісти лікарні ОХМАТДИТ: хірурги, отоларингологи, радіологи, анестезіологи, трансфузіологи та інші. Саме мультидисциплінарний підхід до вирішення надскладних клінічних випадків дозволяє досягти найкращого і найбажанішого результату – одужання онкохворих дітей.

В сфері української дитячої гематології, відділення ТКМ, ІМДХТ та імунотерапії це  установа hi-tech рівня. І насамперед справа саме не у високотехнологічному оснащенні. На першому місці для кожного лікаря відділення стоїть індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Адже тільки при правильному та неупередженному аналізі стану хворого можливо побудутувати ефективну стратегію лікування та підготувати його до трансплантації. ТГСК – це не просто маніпуляція чи метод терапії, це в першу чергу шанс на одужання, який раніше здавався фантастичним, проте сьогодні став більш ніж реальним.

В досягненні нашої мети, окрім спеціалістів і лікарів нашої лікарні, нам допомагають наші зарубіжні партнери, благодійні фонди, громадські організації та просто небайдужі люди.

У партнерстві

Показання для направлення до відділення:

1.Аутологічна та аллогенна трансплантація кісткового мозку.

2. Надання медичної допомоги методом трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин (ТСГК) пацієнтам з:

  • онкологічними захворюваннями;
  • окогематологічними захворюваннями;
  • гематологічними захворюваннями;
  • пацієнтам з імунодефіцитами;
  • хворобами накопичення.

Договори