Запрошуємо долучитись до проєкту підтримки родин, що мають дітей з нейро-м’язовими захворюваннями, зокрема з хворобою Дюшенна


Травень 28 / 2024

За партнерства НДСЛ «Охматдит» з ГО «Українська академія дитячої інвалідності» та ГО «Асоціація НМЗ та ПНС» громадська організація «Дюшенна України» оголошує про спільний проєкт: «Поговори зі мною» з пацієнтською організацією Action Duchenne з Великобританії.

Проєкт передбачає проведення серії вебінарів на тему психологічної підтримки родин, що мають дітей з нейро-м’язовими захворюваннями, зокрема з хворобою Дюшенна.

Спікерами навчальних вебінарів будуть відомі фахівці світого рівня з США та Великобританії.

Запрошуємо взяти участь у Першому вебінарі на тему: «Проєкт BIND: Проблеми навчання та поведінки при м’язових дистрофіях Дюшенна та Беккера».

Вебінар відбудеться в середу 29 травня 2024 року о 19:30 за Київським часом за участю професора Франческо Мунтоні (координатор проєкту), Анни Колеснік (науковий співробітник).

Слухачам з України можна зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/tmeJ9U5itqs35WqL7

Реєстрація на участь слухачів у вебінарі буде тривати до 29 травня 2024 року 19.00. Посилання для входу буде розсилатись з 27 травня до 29 травня 2024 року 19.00.

По закінченню серії вебінарів, бажаючі слухачі можуть пройти електронний тест з питаннями та отримати відповідний сертифікат з 70% правильних відповідей.

Партнери проєкту: НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, ГО «Українська академія дитячої інвалідності», ГО «Асоціація НМЗ та ПНС».