Завершилась III конференція УкАДОГ – «UNITY». Розвиток дитячої онкології/гематології в Україні


Квітень 10 / 2023

Подія відбулась у славетному місті Львів, у Будинку вчених. В минулому році цю конференцію було проведено в Охматдиті за 5 днів до початку повномасштабної війни. Але навіть жахи війни не зупинили українських спеціалістів на шляху до самовдосконалення та розвитку

Сесії конференції:

  • Розвиток дитячої онкології/гематології в Україні.
  • Лейкемії/Лімфоми.
  • Високодозова ХТ та трансплантація кісткового мозку.
  • Лабораторна діагностика.
  • Супортивна терапія та інфекційний контроль.
  • Солідні пухлини та нейроонкологія.
  • Незлоякісна гематологія, супровідна терапія, паліативна допомога.

Радіологія та променева терапія.На конференції, в пам’ять про нашу лікарку-онкогематолога Оксану Леонтьєву, яка трагічно загинула на шляху до роботи через ракетний удар, за підтримки International Society of Paediatric Oncology – SIOP, нинішнім президентом SIOP було оголошено про започаткування стипендії для молодих науковців імені Оксани Леонтьєвої. «Оксана буде й надалі рятувати дітей, навіть коли фізично не з нами», — зауважив завідувач відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» Олександр Лисиця Oleksandr Lysytsia. Саме в цьому відділенні працювала Оксана.

На конференції прозвучали доповіді президента International Society of Paediatric Oncology – SIOP, спеціалістів з США, Японії та професорів з провідних ВНЗ України, мультидисциплінарних команд з НДСЛ «Охматдит», Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Клініка Дитячої Онкології та Трансплантації Кісткового Мозку на чолі з Roman Kizyma, Перше медичне об’єднання Львова з Адиров МихайлоSolomiya Hlukhovska, Національного інституту раку, Український реєстр донорів кісткового мозку, Таблеточки, Благодійний фонд Запорука, Благодійний фонд «Крила надії». Дякуємо за вашу самовіддану роботу та готовність розвиватись і ділитись знаннями з іншими!

Учасники та доповідачі зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Одеси, Запоріжжя, Тернополя, Херсону, Дніпра та онлайн з усієї України та світу зробили цей захід незабутнім.

Деталі: https://pspoh.com.ua

Ще один важливий момент: кошти, зібрані під час реєстрації учасників на конференцію, будуть передані на потреби ЗСУ. Деталі про це і більше інформації про стипендію Оксани Леонтьєвої чекайте незабаром на наших сторінках.

Ще один важливий момент: кошти, зібрані під час реєстрації учасників на конференцію, будуть передані на потреби ЗСУ. Деталі про це і більше інформації про стипендію Оксани Леонтьєвої чекайте незабаром на наших сторінках.

Більше фото з події:

День 1.https://drive.google.com/…/1r6vVpcxqNLC2gnAXqeZkVN3V…https://serhiismirnov.gallery.photo/…/budinok-vcenih…/

День 2. https://drive.google.com/…/1F3i9lZQDyMCDwVa25uC…https://serhiismirnov.gallery.photo/…/budinok-vcenih…/Дякуємо Збройні Сили України, які боронять нас, за можливість проведення таких заходів. Дякуємо українським медикам, які не зупиняються та продовжують боронити життя пацієнтів